Twoje pytania

Dostajemy bardzo dużo przeróżnych zaytań o tabletki xtrasize, jednak większość z nich się powtarzają często dotyczą takich tematów jak cena produktu co zostało już dokładnie opisane tutaj – cena xtrasize, także pytania dotyczące gdzie kupić extrasize i gdzie dostanie się go najtaniej po najkorzystniejszej cenie tego dowiesz się z tego artykułu – gdzie kupić xtrasize.

Xtrasize pytania

Pozostało jeszcze wiele innych pytań które także dotyczą jednego i tego samego tematu, lub też brzmią trochę inaczej ale zapytanie jest to samo, zebrałem tutaj TOP 7 powtarzających się pytań, mam nadzieje że rozwieje to trochę wątpliwośći, jeśli jednak ciąglę cię coś dręczy lub nie jest do końca jasne  to proszę się skontaktować przez formularz kontaktowy.

xtrasize efekty działania

 

Pytania  i  odpowiedzi o xtra size

Należałoby zacząć od podstawowego pytania czyli:

Co to takiego xtrasize ?

Xtra Size jest naturalnym  i także rekomendowanym  nie tylko przez lekarzy suplementem diety który wpływa na wielkość i długość członka, który powiększa i pogrubia  penisa nawet do 30%, zwiększy także twój  popęd seksualny.

Jakie efekty możemy użyskać dzięki suplementowi i czy są twałe ?

Rezultaty jakie zyskasz dzięki suplementowi są trwałem, producent jednak zaleca do powtórzenia kuracji co jakiś czas, dla wzmocnienia efektu.

Czym mogą wystąpić jakieś skutki uboczne po zażywaniu extrasize ?

Po pierwsze zakup tych tabletek nie wymaga recepty lekarskiej, po drugie jest w 100 procentach skonponowany z naturalnych skłądników co w pełni wyklucza efekty uboczne, istnieje możliwość wystąpieniapewnych efektów jeśli nie stosujemy się do zaleceń na etykiecie.

Jak stosować i przyjmować xtra size?

Zażywamy jedną tabletkę dziennie do posiłku, i do tego popijamy  wodą powtarzamy to przez przynajmniej 90 dni. Istnieje możliwość  zastosowani drugiej kapsułki  na około 30 minut przed stosunkiem dla bezpośredniego zwiększenia swojego potencjału seksualnego. W pojedyńczym opakowanie znajdziesz 60 kapsułek, które starczą  na 2 miesięczną kurację.

Jak długo muszę przyjmować xtrasize aby osiągnąć jak najlepsze efekty ?

Jak pewnie już zauważyłeś u producenta do nabycia są rózne pakiety, od pojedyńczych opakowań po pakiety w zestawach 3 itp. Większy  pakiet jest oszczędniejszy dla twojej kieszeni a co ważniejsze jest lepszy dla twojego członka aby uzyskał rozmiar jakiego pragniesz i utrzymał się przez dłuższy czas. Producent zaleca kontynuacje z 3-4 opakowań.

Jak kupić xtrasize gdy mieszkam poza Polską ?

Realizowane są zamówienia z całego świata. Należy jednak pamiętać żę w przypadku zamówień zagranicznych, wymagana jest platność kartą kredytową. Koszty wysyłki, niezależnie od miejsca gdzie jest wysyłana, zawsze wynosi jedyne 20 zł.

<<<Najlepsza cena znaleziona na rynku>>>

Ile trwa realizacje zamówienia ?

Jeśli chodzi o realizacje zamówienia to te któe złożysz do godziny 10 są wysyłane jeszcze tego samego dnia, w niektórych przypadkach przciąga się to do 48 godzin co i tak jest szybką realizacją ;).  Przy wyborze przesyłki prirytetowej paczka powinna być u ciebie w przeciągu 1-2 dni. W przypadku wysyłąnia paczki za granice wszystko zależy od kontynetu wysyłki. Zazwyczaj jeśli chodzi o Europę jest to do 10 dni roboczch.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.